Атлетико (Мадрид) с първа победа над "Балаидос" от година и половина (ВИДЕО)

Столичани стигнаха до успех с 2:0 като гости на Селта, Суарес бележи

Атлетико (Мадрид) постигна победа над Селта на "Балаидос" с 2:0.Това стана в среща от 4-ия кръг на Ла Лига, а след нея момчетата на Диего Симеоне са на 4-ото място в класирането след 7 спечелени точки. Галисийци от своя страна заемат 13-ото място в таблицата с 5 точки.

Първото попадение в срещата бе дело на Луис Суарес, който се разписа в 6-ата минута, след като бе намерен на точката на дузпата и с изключително прецизен удар по земя успя да открие резултата.

В петата минута от продължението след края на редовното време Караско оформи крайния резултат в полза на "дюшекчиите".

Той вкара фамозно попадение, след като прати с прекрасен удар от наказателното поле топката в сглобката на противниковия страж.

Това е първи успех на мадридчани срещу този противник от април месец 2019 година, след като в последните два мача отборите стигнаха до ремита.