Фиорентина изпусна два гола аванс и стигна само до реми срещу новака Специя (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха равенство 2:2

Фиорентина изпусна победата над новака Специя като гост в среща от 4-ия кръг на Серия "А", в която двата тима врътнаха реми 2:2.

"Виолетовите" могат да съжаляват, тъй като имаха два гола чист аванс, но го пропиляха. Домакините бяха в състава си без родния национал Андрей Гълъбинов, който лекува контузия.

След ремито отборът от Флоренция е 11-и с актив от 4 точки, а толкова има и новакът, който е на 13-ата позиция.

Пецела откри за гостите още във 2-ата минута, след като засече с глава прекрасно центриране на Бираги. Две минути след това Бираги с хубав удар от наказателното поле удвои аванса на гостите.

В 39-ата минута обаче останалият сам срещу вратаря Верде намали с хубав удар по земя, а в 75-ата минута Фариас с тупалка от наказателното поле оформи равенството.