Залцбург и Локо (Москва) поделиха точките на старта в Шампионска лига (ВИДЕО)

Двата отбора си вкараха 4 гола в Австрия

Локомотив (Москва) взе точка от визитата си на Залцбург в първия мач за двата отбора в Група А от тазгодишното издание на Шампионската лига.

Срещата приключи при резултат 2:2 и предложи пълен обрат, но домакините не успяха да задържат аванса си и трябваше да се примирят с равенството.

Домакините започнаха срещата по-добре и още от самото начало имаха няколко ситуации, но не се възползваха.

От това се възползваха гостите и в 19-ата минута те откриха резултата след гол на Едер с глава.

В последните секунди на първото полувреме обаче австрийците стигнаха до равенството. В 45-ата минута Доминик Собослай възстанови статуквото със страхотен изстрел.

Едва 5 минути след подновяването на играта домакините осъществиха пълен обрат, след като Златко Юнузович се разписа.

В 52-та минута те можеха да вкарат и трети гол, но нацелиха напречната греда, а в 75-ата Локомотив вкара за 2:2 чрез Витали Лисакович.