В МИЛАНО: Борусия (Мьонхенгладбах) взе точка от Интер (ВИДЕО)

Зрелищно второ полувреме с 4 попадения и равенство 2:2 на старта в Шампионска лига

Интер и Борусия (Мьонхенгладбах) завършиха наравно 2:2 в мач от първия кръг на Шампионската лига.

Двубоят бе истинско шоу, но само през втората част, когато паднаха всички попадения.

Сякаш двата отбора бяха запазили зрелището за второто полувреме, тъй като първата част приключи 0:0.

Това обаче се промени още в 49-ата минута, когато Ромелу Лукаку се оказа в подходящото време на подходящото място след рикоширала топка в наказателното поле и откри резултата с прецизен удар в центъра на вратата.

В 61-ата минута след преразглеждане с ВАР, Бьорн Кайперс наду свирката за дузпа в полза на германците. Рами Бенсебайни се нагърби с отговорността и простреля Ханданович в долния десен ъгъл за 1:1.

В 82-ата минута Лаутаро Мартинес удари дясната греда след изтрел от непосредствена близост.

Само 4 минути след това Йонас Хофман получи убийствено подаване, остана сам срещу вратаря и промуши коженото кълбо по земя зад Ханданович за 1:2.

В 90-ата минута „нерадзурите“ все пак стигнаха до равенството, след като отново Лукаку бе най-съобразителен и овладя пас от Бастони след ъглов удар – 2:2.

Кимих: Байерн заслужаваше да продължи

"Беше страхотно да празнуваме с феновете ни"

Рубен Диаш: Единственият път сега е напред

„Нямахме ден срещу Реал“

УЕФА глоби Барселона

Заради поведение на фенове в мач от Шампионска лига

Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман