Шест гола и много драма на Сасуоло - Торино (ВИДЕО)

Домакините се приближиха са на точка зад лидера Милан

Сасуоло и Торино си вкараха общо шест гола, но не успяха да се победят. Двубоят между двата тима от 5-ия кръг на Серия А завърши 3:3.

След равенството Сасуоло заема второто място с актив от 11 точки, на 1 зад лидера Милан, който е мач по-малко. Торино пък е предпоследен все още без победа от началото на сезона.

Първото полувреме на двубоя не предвещаваше събитията, които се случиха след почивката. Торино имаше лек превес и успя да се възползва, за да излезе напред в резултата. В 33-ата минута Карол Линети засече центриране с глава отдясно за 1:0.

Отговорът на домакините дойде едва в 71-вата минута, когато Филип Джуричич възстанови равенството. Само 6 по-късно Торино отново поведе. Точен бе Андреа Белоти, който получи дълго подаване зад противниковата защита, успя да се пребори за топката и преодоля вратаря – 1:2.

Секунди по-късно нападателят на Торино разигра превъзходно с Лукич, а сърбинът порази вратата на Сасуоло за 1:3.

Към този момент крайният изход от двубоя изглеждаше решен, но домакините не се предадоха до последния съдийски сигнал и се пребориха за точката. В рамките на две минути Влад Кирикеш и Франческо Капуто се разписаха за 3:3.

Кирикеш отбеляза със страхотен шут от далечна дистанция, а Капуто бе намерен в наказателното поле и с глава порази целта.