ПСЖ спечели, Неймар се разплака (ВИДЕО)

Пирова победа за „принцовете“ в Турция

Френският първенец ПСЖ спечели визитата си на Истанбул ББ с 2:0, но даде свидна жертва във втория си мач от груповата фаза на Шампионската лига.

Бразилската звезда Неймар получи травма още преди почивката и трябваше да бъде заменен принудително, като не успя да сдържи сълзите си и се разплака.

В герой за „принцовете“ се превърна нападателят Мойс Кийн, който вкара и двете попадения в рамките на 15 минути, разписвайки се последователно в 64-ата и в 79-ата.

Преди да открие резултата италианският нападател бе почти незабележим, но в средата на втората част засече с глава центриране на Килиан Мбапе – 1:0.

В 79-ата минута френският национал отново му подаде и Кийн не сгреши, реализирайки след завъртане в пеналта – 2:0.

Това се оказа и крайният резултат, така че ПСЖ взе първите си точки в турнира, а Истанбул Башакшехир без актив на последната позиция в Група "Н".

Фиорентина с една крачка по-близо до Атина (ВИДЕО)

120 минутна драма на "Артемио Франки"

Астън Вила на полуфинал след драма с дузпи (ВИДЕО)

Кимих: Байерн заслужаваше да продължи

"Беше страхотно да празнуваме с феновете ни"

Рубен Диаш: Единственият път сега е напред

„Нямахме ден срещу Реал“

УЕФА глоби Барселона

Заради поведение на фенове в мач от Шампионска лига

Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман