Уулвс се разправи с "орлите" и се изравни с лидерите във Висшата лига (ВИДЕО)

"Вълците" спечелиха с 2:0 на своя "Молиню"

Уулвърхямптън постигна домакинска победа с 2:0 над Кристъл Палас в среща от 7-ия кръг на Висшата лига след която "вълците" излязоха трети в класирането с актив от 13 точки, като тимът е равен по точки с лидерите Евертън и Ливърпул.

Мачът се игра пред празните трибуни на "Молиню", а "вълците" показаха добра игра и в крайна сметка заслужено се поздравиха с трите точки.

В 18-ата минута Нури даде аванс на домакините, след като се възползва от една нескопосано изчистена топка и след това със силен удар от наказателното поле я прати в далечния ъгъл на стража, на Палас.

В 27-ата минута Поденсе се възползва от прекрасно центриране на Нето и с крак от близка дистанция реализира.

В 86-ата минута гостите останаха с човек по-малко след червен картон на Миливойевич.

До самия край на срещата така и не паднаха повече попадения.

Интересното в този двубой обаче бе фактът, че "орлите" от Лондон имаха по-голямо владение на топката - 55% срещу 45% за домакините, но въпреки това нямаха особен късмет.