ПСЖ смачка с класика третия Рен, Ди Мария блесна с два гола и асистенция

"Принцовете" надвиха с лекота противника си

ПСЖ постигна лесна победа над Рен с класическото 3:0 в среща от 10-ия кръг на френската Лига 1.

След този успех "принцовете" са лидери с актив от 24 спечелени точки и имат 5 точки преднина пред втория в таблицата Лил, както и 6 пред третия Рен, който тази вечер тотално разочарова с изявите си.

Мойс Кийн вкара за домакините още в 11-ата минута на срещата след пас на Ди Мария и прекрасен удар от границата на наказателното поле.

В 21-ата минута самият Ди Мария удвои и "уби" каквато и да било интрига в този мач. Той бе изведен от Ерера сам срещу вратаря и технично успя да го прехвърли и да вкара топката в мрежата.

За класическия резултат точен бе отново Ди Мария, който се разписа в 73-ата минута.

Той отправи удар по земя от дъгата, като противниковият страж не се намеси по най-добрия начин и позволи топката да попадне лековато в ъгъла му.

Кимих: Байерн заслужаваше да продължи

"Беше страхотно да празнуваме с феновете ни"

Рубен Диаш: Единственият път сега е напред

„Нямахме ден срещу Реал“

УЕФА глоби Барселона

Заради поведение на фенове в мач от Шампионска лига

Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман