НА НАВОДНЕН ТЕРЕН: Лацио взе трите точки при визитата си на последния Кротоне

"Римските орли" спечелиха с 2:0 гостуването си

Лацио постигна победа с 2:0 при визитата си над Кротоне в среща от 8-ия кръг на Серия "А", която се игра на стадион "Ецио Скида".

Срещата бе под голяма въпросителна заради поройния дъжд, който се изля в Кротоне и заради който теренът бе в лошо състояние, но все пак според делегатът и съдиите неговото състояние не би повлияло и в крайна сметка  бе решено среща да има. Истината е, че теренът бе доста наводнен и на практика трудно можеше да става дума за качествен футбол.

Имобиле откри резултата за "римските орли" още в 21-ата минута, след като засече с глава центриране на Пароло и прати топката в мрежата.

В 58-ата минута Кореа удвои за гостите и оформи крайния резултат, след като от малък ъгъл в наказателното поле вкара топката във вратата.

До самия край нямаше повече попадения, а след този мач Лацио е 5-и с 14 точки, а Кротоне е 20-и последен с 2 точки.