Реклама
26 ноември 2020 19:52 Михаил Попов
Марек разби Железница в полуфинал за Купата на АФЛ
В полуфинален мач от турнира за Купата на АФЛ отборът на Марек победи четвъртодивизионния Железница с 3:0 като гост.
При това положение дупничани продължават в по-нататъшната финална фаза на този турнир. За определяне на финалиста на зоната ще се срещнат с отбора на Балкан Ботевград, който победи с 3:0 Оборище Панагюрище.
Трите попадения за отбора на Марек бяха дело Майкъл Георгиев и Иван Калайджийски през първата част на срещата и на Христо Каймакански през втората.
В събота предстои дерби мач на Марек за първенството на ЮЗ трета лига с отбора на Вихрен в Сандански като гости.
„Разполагаме с 15 футболисти в момента. Симеон Димитров, Иван Георгиев и Стивън Ангелов са болни, Джордж Николов и Петьо Иванов са контузени. Не срещнахме трудности срещу отбора на Железница и съвсем заслужено се класирахме за финала на зоната. Целта ни е да се класираме колкото може по-напред в надпреварата на Купата на АФЛ”, сподели Цветан Видински-президент на ФК Марек.
„Вниманието ни изцяло е насочено към дерби мача в Сандански, където в събота ще излезем срещу отбора на Вихрен, който, според мен, е основен кандидат за завоюване на първото място и влизане във втора лига от следващото първенство”, допълни Цветан Видински.

Реклама
Коментари
Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.
Актуално
13:00 Днес | Пирин - Царско село | ![]() |
|
14:00 Днес | Арда - Заглембе Любин | ![]() |
|
21:30 Днес | Борусия (М) - Борусия (Д) | ![]() |
|
21:45 Днес | Беневенто - Торино | ![]() |
|
22:00 Днес | Леванте - Валядолид | ![]() |
|
22:00 Днес | ПСЖ - Монпелие | ![]() |