ОБЗОР: Байерн обърна Щутгарт, Дортмунд с изненадваща загуба от Кьолн

Вижте и как завършиха мачовете от кръга в Германия

Байерн (Мюнхен) постигна победа с 3:1 след обрат при визитата си на Щутгарт в среща от 9-ия кръг на германската Бундеслига.

Домакините започнаха мача по-добре и откриха чрез Кулибали в 20-ата минута, но в 38-ата Коман успя да възстанови равенството. В самия край на полувремето пъ Левандовски направи обрата в мача пълен.

След почивката оборотите леко поспаднаха, но все пак Байерн стигна и до трети гол, който бе дело на Коста в 87-ата минута.

Баварците са лидери с 22 точки след успеха си, докато Щутгарт е 10-и с 11 точки.

Борусия (Дортмунд) пък допусна доста изненадваща загуба с 1:2 от Кьолн на своя "Сигнал Идуна Парк" и е трети с актив от 18 точки след този мач, като отстъпи втората си позиция на Лайпциг.

Шкири даде аванс на "козлите" още в 9-ата минута, а отново той бе точен в 60-ата минута с втори гол за Кьолн. Силите на Борусия стигнаха за връщане на едно попадение чрез Азар, който се разписа в 74-ата минута.

Лайпциг от своя страна пък надви Арминия с 2:1 у дома. Анхелиньо даде аванс на "биковете" в 29-ата минута, а Нкунку удвои преднината на домакините с попадение в 47-ата минута.

Гостите вкараха почетен гол чрез Клос в 76-ат минута. След този мач Лайпциг е втори с 20 точки.

В другите два мача от кръга Аугсбург врътна домакинско 1:1 срещу Фрайбург, а Унион Берлин и Айнтрахт стигнаха до зрелищно 3:3.

Байерн смачка Унион при визитата си в Берлин, вкара 5 гола на клетия си опонент (ВИДЕО)