В РИМ: Удинезе спря серията без загуба на Лацио (ВИДЕО)

Столичани отстъпиха у дома с 1:3

Поредицата от 8 мача без поражение на Лацио приключи днес, след като Удинезе спечели с 3:1 визитата си в Рим от 9-ия кръг на италианската Серия „А“.

Гостите откриха резултата в 18-ата минута с гол на Толгай Арслан, а в добавеното време на първата част Игнасио Пусето удвои аванса им.

След почивката Фернандо Форестиери оформи класиката в 71-ата минута, а три по-късно голмайсторът на домакините Чиро Имобили отбеляза почетното попадение за Лацио от дузпа.

След поражението „орлите“ остават с 14 точки, като вече имат със само 4 повече от Удинезе.

Сега Лацио има две поредни гостувания – на Борусия в Дортмунд от Шампионска лига в сряда и на Специя в неделя за първенство.

В следващия кръг Удинезе е домакин на Аталанта.

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини