ОБЗОР: Дортмунд стъпи на криво във Франкфурт, Гладбах и Волфсбург с ремита

Вижте и как завършиха ранните мачове от Бундеслигата

Борусия (Дортмунд) не успя да победи Айнтрахт (Франкфурт) като гост и врътна само реми 1:1 в среща от 10-ия кръг на Бундеслигата.

"Франките" започнаха мача по-активно и откриха чрез Камара още в 9-ата минута, а рурците стигнаха до равенството с попадение на Рейна, който се разписа в 56-ата минута на мача.

Това е трети пореден мач от всички турнири в който Борусия не познава вкуса на успеха, а след двубоя Дортмунд е 3-и в класирането с 19 точки. Айнтрахт пък е на 8-ата позиция с 13 пункта.

В ранните мачове от днешния ден на Бундеслигата имаше и още две ремита.

Кьолн врътна 2:2 у дома срещу Волфсбург и след този мач "козлите" са 15-и със 7 точки, докато "вълците" са 5-и с 18 точки.

Тилман откри за Кьолн още в 18-ата минута, но Арнолд изравни след точно десет минути игра. Домакините пак стигнаха до гол аванс след попадение на Дуда две минути преди почивката.

Гостите пък изравниха за крайния резултат в 47-ата минута чрез Вегхорст.

При същия резултат 2:2 завършиха и Фрайбург и Борусия Мьонхенгладбах.

Емболо откри за гостите от Гладбах в 23-ата минута, но Фрайбург обърна с попадения на Линхарт и Грифо от дузпа, които паднаха в 32-ата и 49-ата минути. Все пак Борусия стигна до ремито с гол на Плеа в 50-ата минута.

Aрминия Билефелд стигна до успех с 2:1 над Майнц, като домакините стигнаха до бързи два гола чрез Притъл и Доан в 21-ата и 31-ата минути. Гостите пък вкараха почетно попадение чрез Щьогер в 82-ата минута.

Тимът от Билефелд е 16-и със 7 точки след този мач, а Майнц е позиция по-надолу и две точки по-малко.

Мусиала се възхищавал на Меси

"Имитирах го", призна халфът на Байерн Мюнхен

Дъмфрис се надява да поднови договора с Интер

Нидерландецът иска да остане още дълго на "Меаца"

Край на една ера: Легенда на Атлетик Билбао напуска след 15 години

Икер Мунияин обяви решението си в емоционално видео

Килиян Мбапе сменя позицията си в Реал Мадрид

Французинът оставя левия фланг на Винисиус

Лукаку може да остане в Рома, но само с нов наем

Челси обмисля варианта да остави белгиеца за още 12 месеца на "Олимпико"

Скандал с изнасилване разтърси Висшата лига!

Двама футболисти са задържани от полицията

Ман Сити се цели в рекорд на Манчестър Юнайтед в Шампионска лига

В момента "гражданите" са с 23 поредни мача без загуба

Германия откри специален полицейски център за Евро 2024

Той ще служи за контрол върху ситуацията в сферата на безопасността по време на турнира