ГОЛЯМО ШОУ! Байерн и Лайпциг врътнаха 3:3, Мюлер успя да измъкне баварците от резил (ВИДЕО)

Двата тима изиграха спиращ дъха мач

Шампионът Байерн и вторият РазенБалшпорт Лайпциг завършиха зрелищно 3:3 на „Алианц Арена“ в Мюнхен, а след ремито баварците запазиха аванса си от 2 точки на върха.

Кристофър Нкунку (19) даде начало на страхотното голово шоу след асистенция на Емил Форсберг.

Байерн обаче направи обрат в рамките на четири минути с попадения на англичанина Джамал Мусиала (30) и Томас Мюлер (34) след подавания на Кингсли Коман.

Джъстин Клуйверт (36) изравни след пас на Хайдара, а малко след почивката Емил Форсберг (48) изведе „биковете“ напред в резултата след асистенция на Анхелиньо. Баварците натиснаха и успяха да изравнят след втория гол в мача на Томас Мюлер (75), възползвал се от третия голов пас в срещата на Кингсли Коман, но до края не съумяха да стигнат до успеха.

След равенството Байерн остава лидер с 23 точки пред РБ Лайпциг с 21, а трети е Борусия (Дортмунд) и Байер (Леверкузен) с по 19.