ЛУДА ДРАМА: Астън Вила удари „вълците“ с дузпа в 94-ата минута (ВИДЕО)

Двата отбора завършиха мача с по 10 души на терена

С гол на резервата Ел Гази от дузпа в добавеното време на срещата Астън Вила победи с 1:0 като гост Уулвърхемптън в мач от 12-ия кръг на английската Висша лига.

Всичко по-интересно на "Молиню" се случи в последния половин час. Освен дузпата и гола, в края на мача главният съдия Майк Дийн показа два червени картона.

Гостите започнаха по-добре втората част, но изстрел на капитанът им Джак Грийлиш премина встрани, а Патрисио изби удар в близкия ъгъл на Оли Уоткинс.

"Вълците" бяха още по-близо до гола в 69-ата минута, когато Силва нацели гредата.

След това те отново поеха инициативата, но Мартинес продължаваше да спасява всичко възможно.

В 80-ата минута Дендонкер засече от воле центриране на Нето, но стражът на Астън Вила реагира блестящо.

Пет минути преди края гостите останаха с човек по-малко, след като Дългас Луис получи втори жълт. Въпреки това, Астън Вила стигна до победата, макар и с доза късмет.

В 92-рата минута Семедо сгреши и повали Макгин в наказателното поле, а Ел Гази бе безпогрешен от бялата точка и донесе трите точки на гостите в 94-ата минута.

В края и Моутиньо бе изгонен заради втори жълт картон, така че двата тима завършиха срещата с по 10 души.

След двубоя Астън Вила събра 18 точки и вече е само на 3 от четвъртия Лестър, като има и мач по-малко, докато Уулвърхемптън остана със 17 пункта в своя актив.