Интер се помъчи, но взе трите точки във Верона (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Нерадзурите" трябваше да поведат на два пъти, за да стигнат до победата

Интер успя да спечели с 2:1 гостуването си на Верона в мача си от 14-ия кръг на Серия А. Лаутаро Мартинес и Милан Шкринияр бяха точни за гостите, а Иван Илич върна за миг надеждите на Хелас за нещо повече в мача.

Срещата започна слабо и за двата отбора, като чак в 36-та минута се стигна до нещо по-интересно. Тогава Лаутаро Мартинез получи отличен извеждащ пас и стреля силно под гредата, но Силвестри спаси по впечатляващ начин!

След почивката обаче "нерадзурите" откриха. В 52-та минута Хакими получи отдясно и прати центриране към Мартинез, който от въздуха стреля в лявата греда и топката влезе в мрежата на домакините.

Малко след час игра обаче Верона изравни. След кошмарна грешка на Ханданович, който трябваше да улови спокойно слаба центрирана топка към него на голлинията, стражът я изби и прати на метър пред себе си в краката на Шкриниар, а той бе шокиран от това и Иван Илич я чукна между двама им за 1:1.

Интер все пак стигна отново до аванс в 69-та минута, когато центриране на Брозович отдясно намери Шкринияр в наказателното на Верона, а бранителят бе изключително прецизен при удара си с глава за 2:1.

Така Интер събра 33 точки и временно излезе на първото място в Италия преди тазвечершния мач на Милан, който посреща Лацио на "Сан Сиро" и може да си върне върха в Калчото.

Интер вече действа активно, осигури си две нови летни попълнения

Мехди Тареми от Порто и Пьотр Желински от Наполи могат да се броят за сигурни нови, пишат в Италия

Марота обяви кога ще се раздели с Интер

Той няма да остане още много дълго време в тима

Интер се справи с Болоня и крачи все по-уверено към титлата в Италия (ВИДЕО)

Грандът от Милано спечели с 1:0

Няма кой да спре Интер! "Нерадзурите" удариха и Дженоа в Серия А (ВИДЕО)

Грандът от Милано крачи уверено към титлата

Добри новини в Интер: Трио поднови тренировки с отбора

Симоне Индзаги определено има за какво да бъде доволен

Интер ще бъде без вратаря си за мача с Лече

Ян Зомер е пипнал грип и ще пропусне срещата

Интер разплака Рома на "Олимпико" и спря добрата серия на "вълците"(ВИДЕО)

Грандът от Милано постигна успех с 4:2 над противника си

Интер пречупи Фиорентина и се върна на върха, "виолетовите" пропиляха дузпа (ВИДЕО)