ОБЗОР: Ню Орлиънс разгроми Оклахома в НБА

Хюстън с първи успех за сезона, вижте всички резултати и лидерите в отделните дивизии

Ню Орлиънс записа убедителен успех срещу домакина Оклахома Сити със 113:80.

Брендън Инграм наниза 20 точки за гостите, но пропусна последната четвърт, след като беше изгонен от игра в третата част за грубо неспортсменско нарушение.

Индиана се наложи над гостуващия Кливланд със 119:99 след 25 точки на Домантас Сабонис.

Фред ВанФлийт вкара 10 от 25-е си точки в последната четвърт и помогна на Торонто да запише първи успех на сезона след 100:83 над Ню Йорк.

Чикаго нанесе пета поредна загуба на Вашингтон от началото на сезона. Ото Портър завърши с 28 точки и 12 борби за успеха на гостите със 133:130.

Новото попълнение на столичани Ръсел Уестбруук постигна четвърти "трипъл-дабъл" в кампанията с 22 точки, 11 асистенции и 10 борби, но това отново не се оказа достатъчно за първа победа.

Девин Буукър вкара 25 точки, включително и две ключови стрелби в края, за да допринесе за успеха на Финикс над Юта със 106:95 като гост.

Донован Мичъл беше най-резултатен за домакините с 23 точки, макар и само с 9 успешни от 23 стрелби, а Руди Гобер записа четвърти пореден "дабъл-дабъл" с 18 точки и 14 борби.

Междувременно Хюстън постигна първи успех за сезона след 122:119 над гостуващия Сакраменто.

Звездата на домакините Джеймс Хардън изпъкна с 33 точки, 8 асистенции и 6 борби, като имаше участие в последните 18 точки за тима си в мача и беше в основата на обрата от 104:108 в последните четири минути и половина.

Джон Уол завърши с 22 точки, 9 асистенции и 6 борби за победителите, а Крисчън Ууд добави 21 точки и 12 борби.

Харисн Барнс беше най-добър за Сакраменто с 24 точки и 8 борби, Шон Холмс се отличи с 22 точки и 13 борби, а Де`Аарън Фокс добави 22 точки, но това не беше достатъчно.

Бъди Хийлд и Фокс можеха да изравнят в последната атака, но направиха пропуски с изстрели от зоната на 3 точки.