БОМБАТА НА ДЕНЯ: Аматьори изхвърлиха Атлетико М за Купата (ВИДЕО)

Червен картон съвсем обърка сметките на лидера в Ла Лига

Аматьорският Корнея хвърли бобмата в туртира за Купата на Краля. Нискоразредният тим отстрани лидера в Ла Лига - Атлетико М, след като спечели с 1:0 мача помежду им от 1/32-финалите на надпреварата.

Домакините от Корнея откриха резултата в 7-ата минута. Страхотното центриране на Агус Медина бе засечено във вратата от Адриан Хименес.

В 11-ата Чоло Симеоне трябваше да прави принудителна смяна. На мястото на Хосе Хименес се появи Савич. Девет след това Жоао Феликс пропусна да изравни резултата. В 23-ата Витоло сбърка в центъра и футболист на Корнея отне, но домакините не успяха да се възползват от грешката на "дюшекчиите".

До почивката Саул пробва изстрел с левия крак към обратния ъгъл, но не бе точен.

В 56-ата минута изстрел на Торейра, насочен към левия ъгъл, бе избит, а в 63-ата Рикардо Санчес бе изгонен от игра след втори жълт картон и остави Атлети с човек по-малко.

Това съвсем обърка гостите и те така и не успяха да стигнат до попадение, което им костваше мястото в третия кръг на турнира.

Алваро Мората отново се връща в Ювентус?