Кой ще вземе Купата на България по футбол?

17 януари 2021 23:01

Хендерсън бесен на съдията срещу Манчестър Юнайтед

Капитанът на Ливърпул Джордан Хендерсън няма обяснение за решението на главния съдия Пол Тиърни да спре атаката в края на добавеното време на първото полувреме, когато Садио Мане излизаше сам срещу вратаря. По часовник оставаха 6 секунди от допълнителните 60, но арбитърът наду свирката, лишавайки домакините от отлична възможност за гол в дербито с Манчестър Юнайтед. В крайна сметка това се оказа ключов момент, защото двубоят завърши 0:0.

“Не бяхме никак щастливи от това, можете да си представите - коментира Хендерсън. - Много странно решение… Мане излиза сам, не знам… Бяхме много ядосани на полувремето. Но пък имахме предостатъчно време да реализираме, но ни липсваше класа в последния момент.”

“Не направихме достатъчно, за да спечелим трите точки и то в домакинство, заради което сме разочаровани - добави игралият като защитник национал на Англия. - Имахме много шансове - особено през първото полувреме, но и те имаха две възможности, ако трябва да сме честни. Знаехме колко опасен е Юнайтед на контраатака. Но като цяло, според мен, ние бяхме по-добрият отбор. Не успявахме да излезем на чиста ситуация за стрелба. Имаше рикошети, препречване, но това го има във футбола.”

:)
Изпратено от Анонимен на 18 януари 2021 14:52. |
Мислех че ще си останете само лузъри....но вие се развивате - вече сте ревящи лузъри .
sth
Изпратено от Анонимен на 18 януари 2021 14:32. |
Истината е, че "Юнайтед" измориха балеринките на Лузърпуул през 1то полувреме, а второто Лузърите издържаха на късмет без гол в 3те 100%-ви възможности за гол на "Юнайтед"!! Лузърите този сезон ги чака 5-6то място!! Това са реалностите засега!!
...
Изпратено от анонимен на 18 януари 2021 14:37. |
мангалчетър отново с подкрепата на съдиите се опитва да оцелее,но на края ПАК ще е извън 4-ата.Жалки, жалки манГАЛчестърчета.Няма дузпи, няма и голове!Мъкааа....
...
Изпратено от анонимен на 18 януари 2021 14:45. |
Абе смешна лузърпулска мършо проста, къде я видя тая съдийска подкрепа? Това от фен на Лузърпул по-просто същество няма! Цял мач нямахте едно чисто голово положение и пак ви ощетил съдията! Смешници недоклатени, този сезон извън топ 4!Толкова ви беше, позьори жалки
Изпратено от Анонимен на 18 януари 2021 06:36. |
Юнайтед излезе да се бори като класен отбор Но пак се питам как Карлето победи Клоп миналата година с италиянския Аталанта А Атлетико Мадрид направо ги отвя с два на нула Миналата пролет с Чолу Значи ако имаш добри играчи тези стават за смях
...
Изпратено от анонимен на 18 януари 2021 14:40. |
Оворко,Карлето НИКОГА не е бил треньор на Аталанта. В голяма заблуда си, заслепен мангалчестърец
...
Изпратено от анонимен на 18 януари 2021 11:21. |
Играта на Юнайтед беше като на аутсайдер само на контраатаки. Също като Саутхямптън, но светците имаха късмета на слабака. На Юнайтед им помона "перфектния" рефер.
...
Изпратено от анонимен на 18 януари 2021 14:50. |
Смешниции, смешниции, цял живот ще си оправдавате собствената некадърност по този начин! Жалки ревльовци! Като ви свириха 3 дузпи на Олд Трафорд не ревахте от съдиите, нещастни путьовци
само ливърпул
Изпратено от анонимен на 18 януари 2021 20:40. |
ЕЙ МАНАФЧЕТА СМЕШНИ ПРЕСТАНЕТЕ ДА ПИШЕТЕ ПРОТИВ ЛИВЪРПУЛ ВИНАГИ ЩЕ БЪДЕМ ПО ДОБРИ ОТ ВАС /И ВАШИЯ СМЕШЕН ЧОВЕК С ДЪВКАТА ГО ПРИЗНА ЧЕ ВИ СВИРАТ ДУСПИ И ФАЛОВЕ ИНАЧЕ СЕГА В МОМЕНТА ЩЕ ИМАХТЕ 13 КУПИ СМЕШНИЦИ ЩЕ ГЛЕДАТЕ ОЩЕ ДЪЛГИ КАК ЛИВЪРПУЛ И МАН СИТИ ЩЕ БЪДАТ ШАМПИОНИ А ВИЕ ЩЕ БЪДЕТЕ 4 ИЛИ 5 мръсни манафчета манафчета ама много много сте смешни