Севиля с ценен успех в Испания (ВИДЕО)

Алавес падна вкъщи с 1:2

Севиля постигна важен успех при гостуването си на Алавес, побеждавайки с 2:1 в мач от 19-ия кръг на Ла Лига.

Гостите стартираха по-агресивно и още в 3-ата минута откриха резултата.

Хесус Навас намери великолепно Юсеф Ел Насири, който елегантно отбеляза във вратата на Фернандо Пачеко.

Домакините реагираха мигновено и във 12-ата минута възстановиха равенството. Едгар Боно реализира красив гол във вратата на Боно.

Головото шоу продължи през първата част и в 30-ата минута гостите отново излязоха напред в резултата. Сусо стреля от дистанция, след което топката влетя в горния десен ъгъл.

Двата тима предложиха здрава битка в следващите минути, но ново попадение падна чак седем минути преди края на двубоя.

Химо Наваро си отбеляза автогол, но след преглеждане на ситуацията с ВАР, главният съдия Исидро Ескедерос отмени гола.

Дълбоко в добавеното време на срещата Хоселу отправи плътен изстрел, но Боно спаси, което бе и последното действие в двубоя.

Със спечелените три точки Севиля се изкачи на четвъртата позиция в Ла Лига с актив от 33 точки, докато Алавес е точно над чертата с 18.

Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)