Как ще завърши срещата Лудогорец – ЦСКА?

21 януари 2021 18:28 Пламен Димитров

ЦСКА 1948 загуби от поляци в контрола (ВИДЕО)

ЦСКА 1948 загуби с 1:2 от Стал Миелец в първата си контрола в Турция. За новака в елита се разписа Ивайло Чочев, а точни за поляците бяха Дамян Павловски и Марчин Флис.

В 27-ата минута Мартин Камбуров вкара топката в мрежата на Стал, но попадението му не бе зачетено заради засада. В 35-ата минута Стал поведе в резултата след гол на Дамян Павловски.

В началото на втората част поляците реализираха за втори път в мача. Марчин Флис засече топката в мрежата на Наумов след остро центриране от фаул.

В 61-ата Ивайло Чочев, който влезе след почивката, върна едно попадение за ЦСКА 1948. След центриране от свободен удар топката попадна в Чочев, който бе с гръб към вратата, завъртя се и я прати в мрежата на полския тим.

Минута пред края ЦСКА 1948 можеше да изравни, но Ангел Бастунов пропусна да се разпише отблизо.