Лудогорец II спечели и втората контрола от подготвителния лагер

„Играхме смело и открито“, доволен е треньорът Тодор Живондов

Лудогорец II спечели и втората си контрола от подготвителния лагер в Благоевград. Момчетата на Тодор Живондов победиха в Гоце Делчев местния Пирин с 2:0.

Те показаха добър, офанзивен футбол и имаха още много ситуации за гол.

Разградчани отбелязаха по едно попадение в двете полувремена. Резултатът откри Владислав Найденов в 8-та минута. В 60-та минута Бранимир Костадинов реализира точно отсъдената в полза на "орлите" дузпа и оформи крайния резултат. В 70-та минута на двубоя роденият през 2005 г. вратар Умут Хабил влезе в игра и записа първите си минути в професионалния футбол.

„Много съм доволен от контролата и от представянето ни в нея. Играхме смело и открито, направихме хубави атаки. Можеше да стигнем и до далеч по-убедителен резултат, но в контролите това не е от такова значение“, коментира треньорът Тодор Живондов.

Стартов състав на Лудогорец II: Пламен Пепеляшев, Кристиан Райчев, Александър Ганчев, Тихомир Димитров, Бранимир Костадинов, Методи Стефанов, Петър Караангелов, Цветослав Петров, Владислав Найденов, Георги Чукалов, Хюсеин Кельовлуев (Умут Хабил, Мартин Русков, Илкер Будинов, Велислав Минков, Петър Георгиев, Георги Вълчев, Станислав Вълчев).