Моуриньо: Борихме се срещу собствените си грешки

„Загубихме Хари и трябваше да променя структурата на целия отбор“, тюхка се треньорът на Тотнъм

Мениджърът на английския футболен клуб Тотнъм Жозе Моуриньо бе доста разочарован след загубата с 1:3 от Ливърпул в среща от 20-ия кръг на английското футболно първенство.

Той не бе доволен от резултата и от играта на своя тим, а отгоре на всичко и звездата на тима Хари Кейн бе контузен и ще отсъства дълго от терените.

"Контузиха го и в двата глезена. Първо едно лошо влизане от Тиаго, а след това още един тежък сблъсък, но не видях точно с кого. Това са две контузии и в двата глезена, а втората е по-лоша от първата. Ще отсъства поне няколко седмици, не знам точно. Някои играчи няма как да ги замениш, но когато нещо такова се случи, няма какво да направим. Трябва да се справим със ситуацията такава, каквато е", заяви Моуриньо, който коментира и самия мач.

"Смятам, че започнахме добре, но точно преди да отменят гола на Сон се видя какъв се очертава да бъде този мач - голяма възможност за Мане след сериозна грешка в защита. След това срещата продължи по този начин. През първото полувреме бяхме добре организирани, но ни вкараха гол от нова грешка в същата позиция. През второто полувреме се наложи да направим промени. Загубихме Хари, трябваше да променя структурата на целия отбор. В първата минута дойде нова грешка и нов гол. След това реагирахме добре, но последва нова грешка и трети гол. Борехме се срещу собствените си грешки. Някои от тях просто трябва да изгледаме на повторение и няма какво повече да ги коментираме", допълни Моуриньо.