Царско село победи ФК Кюстендил в учебна игра

Проверката завърши 2:0

Царско село спечели с 2:0 учебна игра, която проведе срещу един от лидерите в Югозападната В група ФК Кюстендил. Головете за „царете“ реализираха Димитър Костадинов в 24-ата минута и Андерсон Кордейро в 46-ата.

Царско село имаше превес през цялото време на двубоя, но пропусна доста голови положения. Още в 9-ата минута Лъчезар Балтанов се озова на стрелкова позиция, но изпрати топката в аут. Малко по-късно Панайотис Лука открадна една топка от защитник на гостите, пусна към Стефан Христов, който финтира вратаря, но скъси много ъгъла си и изпрати топката в аут.

В 24-ата минута Стефан Христов и Димитър Костадинов направиха образцово двойно подаване, при което Костадинов излезе сам срещу вратаря и реализира.

В 34-ата минута Ивайло Марков центрира добре, Димитър Костадинов игра с глава, но вратаря на гостите спаси.

Веднага след началото на второто полувреме Царско село реализира и второ попадение. Дилан Мертенс подаде към Андерсон Кордейро и той от воле отбеляза.

Последваха два пропуска от 100-процентови ситуации от страна на Андерсон и Емануил Манев.

Малко преди края на срещата Манев отново пропусна с глава, след много добро центриране на Андерсон.

Следващата проверка на Царско село ще бъде в събота от 14 часа срещу Ботев Пловдив на базата на „канарчетата“ в Коматево.

Бивш ас на Царско село подписа с новак в португалския елит

Андерсон Кордейро подсили Каза Пия

Бившият страж на Царско село Гуидо Гуериери: Искам да остана в България и да получа шанс да играя!

Той има над 150 мача в групата за Лацио в Серия "А"

Пулиезе от Царско село: Харесва ми българското първенство, искам да остана тук!

Бившият младежки национал на Швейцария е отворен за оферти

ТРАНСФЕРЕН УДАР: Царете взимат минал през Реал (Мадрид)

Халфът сега е собственост на италианския СПАЛ

Царско село взе още един италианец

19-годишният футболист ще играе под наем в българския отбор до края на сезона

Царско село привлече защитник от Серия "С"

Той ще играе при столичани под наем

Ботев размаза децата на Царско село за едно полувреме

"Канарчетата" спечелиха с 5:0

ЦСКА уреди контрола с Царско село

Минути преди началото на проверката "армейците" ще представят отбора си за пролетния полусезон

Царско село отмъква звездата на Септември (Сф)

Втородивизионният тим отказа да да пусне нападател при "царете"