Кой ще спечели Купата на България?

13 февруари 2021 10:49

Малинов с червен картон при победа на неговия тим в Белгия (ВИДЕО)

Българският национал Кристиян Малинов получи червен картон в Белгия.

Той беше изгонен с втори жълт картон при успеха на Льовен над Кортрийк с 3:1 в двубой от 26-ия кръг на Юпилер лигата. Бившият футболист на ЦСКА си изкара наказанията само в рамките на две минути между 34-ата и 36-ата.

Изгонването му обаче не се оказа фатално за тима му, който вече водеше уверено с 2:0 след попаденията на Тома Анри в 10-ата и 20-ата минути.

В 40-ата Камал Сова вкара трети гол за Льовен. След почивката гостите върнаха едно попадение чрез Зиньо Гано в 52-ата минута.С успеха Льовен събра 40 точки и излезе на пето място във временното класиране.