ОБЗОР: Холанд спаси Борусия от загуба в Дортмунд (ВИДЕО)

Четири ремита в Бундеслигата, вижте всички резултати

Борусия (Дортмунд) отново разочарова своите фенове и не успя да спечели в Бундеслигата.

Този път „жълто-черните“ стигнаха трудно до равенство 2:2 срещу гостуващия Хофенхайм в мач от 21-ия кръг на германския елит.

Те поведоха в 24-ата минута, когато Джейдън Санчо откри резултата на стадион "Сигнал Идуна Парк", но в 31-ата позволиха елементарно на Мунас Дабур да изравни.

В началото на второто полувреме пък Илас Бебу направи обрата пълен, а междувременно пропусна още няколко възможности сам срещу вратаря.

Девет минути преди края Ерлинг Холанд проби мощно и подели точките с гол в 81-ата.

Така Борусия остана със само един успех от шест мача и заема шестото място във временното класиране с актив от 33 точки, като има с 10 повече от Хофенхайм.

Победител не предложиха и останалите три срещи, които се играха по същото време.