Марица с втора победа в рамките на 24 часа

Най-резултатни за шампионките бяха Джесика Агилера и Силвана Чаушева с по 8 точки

Шампионките от Марица (Пловдив) записаха шеста победа от началото на сезона в Демакс лигата, след като надиграха ЦСКА (София) с 3:0 (25:15, 25:15, 25:11) след едва 59 минути в отложен мач от четвърти кръг, изигран днес в зала "Сила".

Вчера "жълто-сините" надиграха с чист резултат още един столичен тим – Славия (София).

Пловдивчанки са на четвърто място във временното класиране с пълен актив от 18 точки и 18:1 гейма. Пред тях в класирането са Казанлък Волей (Казанлък) със седем победи от 10 мача, Берое (Стара Загора) с шест победи от девет мача и ЦСКА с шест победи от десет мача.

Най-резултатни за Марица бяха Джесика Агилера и Силвана Чаушева с по 8 точки, а Ива Дудова се отличи с цели 5 аса.

Топреализатор на мача стана Александра Костадинова с 10 точки за ЦСКА.

В следващия си мач "жълто-сините" отново срещат "червените" в зала "Васил Симов" на 20 февруари (събота) от 16:00 ч.