Драма в Генуа! Каляри измъкна точката срещу Сампдория в 96-ата минута (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха равенство с по два гола

Сампдория и Каляри направиха зрелищно равенство 2:2 в мач от 26-ия кръг на Серия А.

Гостите стартираха агресивно и успяха да открият резултата рано. В 11-ата минута Жоао Педро овладя в наказателното поле и с изстрел в долния десен ъгъл реализира.

Четири минути по-късно главният съдия Пиеро Джакомели отсъди дузпа в полза на домакините за нарушение на Даниеле Ругани, но след преглеждане на ситуацията с ВАР, отмени решението си.

Домакините притиснаха съперника си през второто полувреме и това даде резултат в 78-ата минута, когато Гастон Рамирес центрира в наказателното поле, където Бартош Бережински изравни.

Две минути по-късно Сампдория успя да направи пълен обрат. Маноло Габиадини овладя на границата на наказателното поле, след което реализира в горния ляв ъгъл.

Драмата дойде дълбоко в добавеното време, когато гостите достигнаха до равенството. Раджа Наинголан с мощен изстрел реализира в долния десен ъгъл.

С поделените точки Сампдория остана на десетата позиция с актив от 32 точки, докато Каляри е точно над чертата с 22.