ВЪВ ВТОРА ЛИГА: Янтра гледа към спасението след сензационна победа над Хебър, Созопол се справи със Славата

Поредният кръг определено бе доста интригуващ

Янтра (Габрово) шокира фаворита Хебър и стигна до успех с 1:0 на своя стадион в много важна и за двата тима среща от 23-ия кръг на Втора лига.

След този мач габровци до голяма степен направиха решителна стъпка към оцеляването. Отборът има 15 точки и е на цели 8 пред последния Нефтохимик.

Единственото попадение в срещата бе дело на Петър Казаков, който успя да се разпише от дузпа в 63-ата минута.

След този мач Хебър е 5-и с 32 точки и изпусна чудесна възможност да се доближи до челната тройка.

В друг мач от кръга Созопол надви с 2:0 у дома Струмска слава.

Домакините стигнаха до успеха с попадения на Ариф Ферадов в 15-ата минута и Цветомир Тодоров в 74-ата. След победата Созопол е 6-и с актив от 30 точки, а Струмска слава е на 12-ото място с 23 пункта.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили