Юношите на Черно море с пореден успех

Малките „моряци“ удариха Царско село като гости

Отборът на Черно море записа пореден успех в Елитната група до 19 години. “Моряците”, водени от Мартин Христов, победиха като гости Царско село в мач от 21-вия кръг на шампионата. И двата гола за варненци реализира Мартин Милушев.

Черно море поведе в резултата още във втората минута. След страхотна атака отдясно и двойно подаване със Светослав Николов, Милушев с удар по диагонала реализира за 1:0. В 12-ата минута домакините успяха да изравнят, а до края на полувремето нямаше сериозни ситуации пред двете врати.

След почивката варненци бяха по-добрият отбор на терена и заслужено стигнаха до втори гол. Той дойде след малко куриозна ситуация. В 65-ата минута след нарушение срещу Паоло Пасков, главният рефер отсъди дузпа, но малко след това промени решението си и “извади” нарушението извън наказателното поле. Въпреки това, игралият силно в тази среща Мартин Милушев прониза стража на домакините с техничен удар за 2:1

Последваха пропуски на Калин Георгиев и влезлия на смяна Николай Златев, а Мартин Милушев можеше да оформи своя хеттрик в мача, но не успя да се възползва от добра ситуация в края на срещата.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Златин Станков, Наско Янков, Алекс Цеков, Димитър Ралчев, Калин Георгиев, Паоло Пасков, Светослав Николов, Мартин Милушев, Денислав Славов, Радослав Златев (Галин Григоров, Николай Златев, Петър Иванов, Теодор Тотев, Радостин Желев, Берк Джевдет, Павел Труфев.

Илиан Илиев: Най-важното е, че не получихме гол от Пирин