Живко Миланов призна: Има забавени заплати на футболистите (ВИДЕО)

"Веселин Минев ще ми помага. В последните дни бях сам с домакина на тренировка"

Помощник-треньорът на Левски Живко Миланов коментира тежката загуба от Лудогорец с 0:3.

"В 11-ата минута вече губехме с 0:2. Това даде спокойствие на Лудогорец. Мачът им се разви много добре.

Най-големият ни проблем беше, че не успяхме да се ориентираме за това, че те играеха с трима човека в защитата.

Бях готов за стратегията им. Те играха така през второто полувреме и срещу ЦСКА. Не успяхме да се нагласим според тях.

Опитът си каза думата. Лудогорец е класен отбор. Всичко стана след наши грешки.

Надяваме се ситуацията в клуба да се оправи и да изглеждаме занапред по различен начин. Лудогорец ни даде добър урок.

Веселин Минев в следващите дни ще ми помага. Ситуацията с пандемията не може да се предвиди. Треньорският щаб е под карантина. В последните дни бях сам с домакина на тренировка.

Има забавени заплати на футболистите. Чужденците са едни наемници. Но искам да им благодаря на играчите, че дават максимума", обяви бившият национал.