Подгорец вкара 7 на Беласица-08 в Коларово

Домакините са втори във временното класиране на областна група Струма-2

Тежка загуба претърпяха футболистите на Беласица-08. Те отстъпиха с 0:7 при гостуването си на Подгорец в Коларово.

Първият гол в срещата бе отбелязан в 10-ата минута, след като вратарят на гостите не можа да изчисти добре насочената топка и тя влезе в мрежата му. Непростими пропуски за отбора на гостите направи Иво Самарджиев на два пъти  и веднъж Петър Бърдаров.

През втората част на мача пълни господари на терена бяха футболистите на Подгорец,  особено след като опитния Иво Самарджиев от отбора на гостите получи разтежение и неговото място след 15-минутно закъснение  зае Христо Казалиев. Бяха направени вътрешни размествания в отбора на Беласица-08, които не се оказаха удачни и при това положение на терена в Коларово започнаха да падат гол след гол.

Така след три попадения на Владимир Кабранов, две на Андон Мицков и по едно на Тодор Кръстев и Андон Атанасов отборът на Подгорец нанесе изключително тежко поражение на съседите си от село Беласица, отбелязвайки 7 гола срещу един за гостите - на Иван Ботев от дузпа.

След тази победа отборът на Подгорец е втори във временното класиране на областна група Струма-2, с две по-малко от лидера Огражден 1955 от с. Първомай.

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона