Артета: Само едно полувреме не стига

"Опустошени сме, истински разочаровани", каза мениджърът на Арсенал

Мениджърът на Арсенал Микел Артета не скри разочарованието си след отпадането от Виляреал в 1/2-финалите на Лига Европа. "Артилеристите" се нуждаеха само от един гол на реванша в Лондон, за да продължат напред след загубата с 1:2 в Испания, но двубоят завърши 0:0 и така напред продължи "жълтата подводница".

"Опустошени сме, истински разочаровани. Поздравявам Виляреал. До последната минута опитвахме всичко. В такива противостояния най-важни са детайлите. Имахме три сериозни положения, а съперникът не създаде нищо. Но напред продължават те. Загубата на Джака преди мача сериозно промени плановете ни. Подготвяхме плана си за игра, като разчитахме, че Гранит ще играе на своята позиция. През първото полувреме играхме лошо с топката, но не се оправдавам.

Просто твърде много футболисти, които трябваше да решат мача, влязоха в него не в най-добра форма. През второто полувреме доминирахме. За 90 % от играчите това беше първи полуфинал, но ние трябва да продължим да се учим. Сега единственият вариант да играем в евротурнирите остава Премиър лийг. Знаем какво трябва да направим", коментира Артета.
Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини