Куман: Не е типично за Барса да допуска три гола за 45 минути

"Трудно е да се обясни случилото се", каза треньорът на каталунците

Треньорът на Барселона Роналд Куман беше разочарован след равенството 3:3 като гост на Леванте в двубой от 36-ия кръг на Ла Лига. То отдалечи каталунците от шампионската титла. Барселона има едва една победа в последните 4 мача.

"Трудно е да се обясни случилото се. През първото полувреме отборът игра добре, но след почивката намали натиска и започна да допуска много грешки. При 2:2 реагирахме добре, но след това отново сбъркахме. Да допуснеш три гола за 45 минути не е нормално, това не е нещо типично за Барселона. Сезонът е труден, има много мачове, но сме в състояние да издържим.

Когато започнете второто полувреме по такъв начин, то на практика давате криле на съперника. Нашата цел беше да спечелим всички мачове до края, но сега става сложно. Като треньор съм длъжен да понеса отговорността. Много сме разочаровани от резултата", коментира Куман.
Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман