Кой ще стане шампион на Евро 2020?

13 май 2021 16:50 Пламен Димитров

ГОЛЯМАТА ЛЕГЕНДА СЕ ЗАВЪРНА! Локо (Сф) е в Efbet лига! (ВИДЕО)

Локомотив (Сф) ще играе в efbet лига през  сезон 2021/22, след като спечели с 4:1 гостуването си на Септември (Симитли) от 32-ия кръг на Втора лига. "Жезелничарите" са втори на три точки пред Септември (Сф), който обаче има само един мач до края на сезона, а предимството в директните двубои е на страната на Локо. "Червено-черните" се завръщат в елите след 6-годишно отсъствие.

Първата интересна ситуация дойде в осмата минута, когато удар на Светослав Диков се отби в гредата. В 20-ата гостите вече водеха в резултата. Александър Александров в наказателното поле към Красимир Милошев, който заби своя първи гол с екипа на “червено-черните”.

Пет минути по-късно домакините от Симитли изравниха. Даниел Гогов изведе майсторски Христо Иванов, който се справи с Педро Ферари, след което успя да преодолее и Цветомир Витков. В 32-ата Красимир Милошев реализира своя втори гол. Капитанът на тима вкара прекрасно попадение с шут от над 25 метра.

В 49-ата минута Александър Александров проби отдясно и центрира на втора греда, където бе Валентин Николов. Младият футболист овладя и прати топката в мрежата на Чарлз Тейлър.

“Червено-черните” не спряха до тук. Футболистите на Иван Колев стигнаха до четвърто попадение, а в негов автор се превърна Александър Александров. Крилото получи удобна топка на границата на наказателното поле и с мощен удар наказа стража на Септември.

В 72-ата минута Светослав Диков прати за пети път топката в мрежата на Септември, но голът не бе зачетен, тъй като нападателят на столичани беше в положение на засада.

Септември (Симитли) – Локомотив (София) 1:4 (СТАРТОВИ СЪСТАВИ)

0:1 Красимир Милошев (20)
1:1 Христо Иванов (25)
1:2 Красимир Милошев (32)

1:3 Валентин Николов (49)

1:4 Александър александров (57)