Великов: Целта ни беше да не загубим и го направихме

„Имаше много нерви, резултатът е справедлив“, посочи треньорът на Ботев (Враца) след 1:1 с Монтана

„Плановете ни бяха да не загубим мача, имаше много нерви и резултатът е справедлив.“

Това каза треньорът на Ботев (Враца) Веселин Великов след равенството с Монтана 1:1, което (засега) праща тимът му на бараж за оцеляване срещу Септември (София).

„Мисля, че ключът бе вкарването на бърз гол след повеждането на Монтана. Това ни даде спокойствие през второто полувреме. Отборът изигра шест мача за 20 дни и момчетата се измориха. Монтана нямаше какво да губи и изсипа много топки, но нямаше нещо фрапантно“, заяви Великов.

„Толкова много мачове играхме добре и не взимахме точки. Целта ни беше да не изгубим мача и го направихме. Видяхте, че първото нарушение на Гаджев не бе за картон, но му го дадоха. Бях сигурен, че при втори фаул ще бъде изгонен. По този начин извадих и Ивайлов, защото имаше картон. Смените бяха за добро. Тук се явява дерби и зарадвахме феновете с добър резултат. Надявам се през следващия сезон да ги радваме и с добри игри. Мисля, че с няколко играчи са водени преговори за нови договори. Мисля, че ще се изчака и мачът със Септември. Голяма част от отбора ще остане. Имам договор за още един сезон и искам да го изпълня“, допълни той.

OФИЦИАЛНО: Големи буферни зони за ЦСКА - Левски