Буря прекрати контролата на Локо Сф с дубъла на ЦСКА 1948

Новото попълнение Бени Нкола вкара за "железничарите", съперникът им удари греда

Буря прекрати контролата на Локомотив (София) с дубъла на ЦСКА 1948 в Надежда. Лошото време принуди съдията да прекъсне мача в 48-ата минута при 1:0 за домакините. Голът вкара новото попълнение Бени Нкола. Треньорът на "червените" Мирослав Миндев пък направи 11 смени на почивката, но влезлите от пейката момчета играха едва три минути.

"Железничарите" първи стигнаха до положение за гол. Четвърт час след началото центриране отдясно намери непокрития Владислав Узунов, който се опита да вкара с коляно, но топката мина покрай вратата. След това итрачи на ЦСКА 1948 II стреля неточно с глава.

Резултатът беше открит в 19-ата минута от Бени Нкола. Дошлият от френската трета дивизия нападател се разписа с глава. Той засече центриране отляво на Мики Орачев - 1:0!

В 28-ата минута Даниел Лолала можеше да направи 2:0 за "железничарите", но топката профуча над целта и резултатът остана непроменен. В 41-ата минута Венцислав Иванов пропусна сам срещу вратаря на Локомотив Александър Любенов, който се намеси добре, последва неточен изстрел на Васил Шопов. В последната минута на първата част шут на Цветомир Цанев от ЦСКА 1948 II се отби в в страничната греда.

На почивката ЦСКА 1948 II излезе изцяло с нов състав, като бяха направени 11 смени. Още в началните минути на второто полувреме “червените” можеха да открият, след като техен футболист се оказа сам срещу вратаря, но пропусна.

В 48-ата минута пък мачът беше прекъснат заради буря и не бе подновен.

До края на подготовката си ЦСКА 1948 II трябва да изиграе още 6 контроли - срещу Марица (Пловдив), Беласица, Арда, Септември (Симитли), Спортист (Своге) и един измежду Струмска слава и Марек (Дупница).

На Локо (София) му предстоят мачове с Царско село, Левски, Ботев (Враца) и Левски (Лом).

Вратарят на Локомотив (София) ще пренощува в разградската болница (ВИДЕО)

Александър Любенов бе изнесен на носилка от терена по време на мача с Лудогорец

Дончич: Тренирахме едно, а на мача се получи обратното

Треньорът на Локо (София) се оправда с многото кадрови проблеми

Първо в NS: Балъков фаворит за Локо София

Треньорската рокада все по-вероятна в "Надежда"

Локо София взе бивш таран на Сент Етиен

Маи идва в "Надежда" като свободен агент

Дончич се закани на Левски след отпадането за Купата

Треньорът на Локо (София) се надява тимът му да изненада "сините"

Спартак (Варна) шокира Локо (София) след дузпи и е първият 1/4-финалист за Купата (ВИДЕО)