Беласица стартира контролите със загуба

Четирима дебютираха срещу дубъла на ЦСКА 1948

На отлично подготвения терен на фирма Евима край Банско се игра контролният мач между дублиращия отбор на ЦСКА 1948 и Беласица (Петрич).

Проверката премина изцяло под диктовката на футболистите в червено и те съвсем заслужено победиха с класическото 3:0.

През първата част на срещата Емануил Личев в 12-та и Венцислав Иванов в 22-рата минути направиха резултата 2:0 за столичани.

В 44-ата минута главният съдия Мариан Гребенчарски, който ръководи срещата на ниво, показа втори жълт и съответно червен картон на Живко Димитров от отбора на Беласица.

След почивката наставниците на двата отбора извършиха поетапно по няколко смени.

Отново отборът, който диктуваше събитията на терена, бе този на ЦСКА 1948.

В 61-вата минута, след поредна отлична атака на символичните домакини, Драгомир Радев оформи класиката - 3:0.

Петричкият тим имаше шанс да отбележи почетен гол в 52-ра минута, след като Патрик Попов се озова в удобна позиция за стрелба, но не успя да реализира.

Дебют за отбора на Беласица днес направиха новопривлечените Мартин Русков, Лъчезар Давков, Атанас Чипилов и Добри Иванов, съобщи кореспондент на Novsport.com.