Пирин с минимален успех над Спартак Варна

Станислав Костов донесе успеха на "орлетата" в контрола

Пирин завърши подготвителния си лагер в Несебър с победа срещу Спартак (Варна) с 1:0.

Единственото попадение отбеляза Станислав Костов, който в 13-ата минута засече близо до голлинията удобно подаване от страна на Венцислав Бенгюзов. Костов имаше още две възможности през първото полувреме, а след почивката Антон Карачанаков, Станислав Манолев и Преслав Йорданов можеха да се разпишат.

Двубоят премина изцяло под доминацията на "орлетата", които бяха разделени на два състава. Стартовият тим игра до 70-ата минута, а в последните 20 минути на срещата на терена излезе нова формация от полеви състезатели.