Монтана завърши 2:2 с елитен украински тим

Йордан Йорданов вкара и двата гола на контролата в Банско

Монтана завърши наравно 2:2 с украинския отбор от елита Ингулец (Петрово). Втородивизионният тим на два пъти повеждаше в резултата, но не успя да победи. Това бе втора контрола за Монтана на лагера в Банско.

Йордан Йорданов откри резултата още в 5-та минута засичайки с глава центриране от ляво на Димитър Буров. Гостите изравниха след комбинация в 26-та минута. Веднага след това Александър Башлиев бе спънат в наказателното поле, а Йорданов вкара отсъдената дузпа - 2:1 за Монтана.

Много смени бяха направени и в двата отбора след почивката. Украинският тим успя да стигне до 2:2 в 74-та минута след бърза контраатака. Малко след това дебютиралият за Монтана Юнуз Юнуз намери в наказателното поле Румен Георгиев, но вратарят спаси силния му удар, а при добавката Георги Манилиу стреля в аут.

СЪСТАВ НА МОНТАНА: Мартин Петков, Александър Башлиев, Иван Михов-кап., Димитър Буров, Даниел Стоянов, Йордан Йорданов, Атанас Карачаров, Фидил Идрис, Росен Кръстев, Стефан Каменов, Стефан Христов (Марио Кирев, Стоян Предев, Николай Николов, Аспарух Смилков, Алекс Тодоров, Георги Манолиу, Владислав Цеков, Румен Георгиев).

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили