В САНДАНСКИ: Вихрен разби Огражден с 8:0

Даниел Пехливанов блесна с 4 гола

С разгромен резултат стартира контролите си мъжкият отбор на Вихрен, съобщи кореспондент на Novsport.com.

На градския стадион в Сандански тимът победи гостуващия Огражден 1955 с. Първомай, който е лидер в областна група Струма-2, с категоричното 8:0.

През първата част на мача преимуществото на отбора на домакините се изрази само с две попадения, дело на Янислав Тусонджиев в 19-та и в 26-та минута.

През второто полувреме на срещата обаче футболистите на Вихрен отбелязаха нови шест гола.

Точни бяха Даниел Пехливанов, разписал се 4 пъти - в 72-ра, 76-та, 83-та и 90-та минути, а така също Димитър Захариев (57) и Даниел Златков (70).

В този мач старши треньорът на победителите Петър Златинов пусна в игра два различни състава, като даде шанс на всички стари и новопривлечени футболисти.

Следващата контрола на отбора на Вихрен ще е на 17-ти юли срещу Спортист (Своге).