ОБЗОР: Олимпиакос с изстрадан успех, ПСВ разпиля Галатасарай (ВИДЕО)

Вижте всички резултати от играните в сряда вечер мачове от втория квалификационен кръг на Шампионска лига

Седем мача от втория квалификационен кръг на Шампионската лига се изиграха в сряда вечер.

В един от тях българският първенец Лудогорец фиксира равенство 0:0 като гост на словенския такъв Мура и всичко ще трябва да се реши в реванша.

Победителят в него ще се изправи в следващата фаза срещу спечелилия сблъсъка между Олимпиакос и Нефтчи (Баку).

Първата среща се проведе днес в Гърция и приключи с минимална победа на домакините 1:0.

Единственият гол в 29-ата минута вкара Мади Камара, който обаче бе изгонен в 43-ата с директен червен картон.

След почивката такъв получи и Мерт Челик от гостите, така че двата отбора завършиха двубоя с по 10 души на терена.

Най-изразителната победа записа нидерландският ПСВ Айндховен, разгромил у дома с 5:1 турския Галатасарай.

Изненадата пък дойде още в първия мач за деня, тъй като Кайрат спря серията от 48 срещи без загуба на Цървена звезда и спечели вкъщи с 2:1.

Ето и всички резултати от мачовете, играни в сряда вечер, от втория квалификационен кръг на Шампионската лига:

ПСВ - Галатасарай 5:1

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини