Байерн и Аякс завършиха 2:2 в контрола (ВИДЕО)

Баварците дебютираха с екипа, на който вече има пет звезди

Байерн Мюнхен продължава да търси първия си успех под ръководството на Юлиан Нагелсман, след като завърши 2:2 с Аякс в контрола, изиграна на "Алианц Арена".

Баварците бяха без голяма част от основните си футболисти, но това важи и за гостите от Нидерландия. Закария Лабяд откри резултата за шампиона на Нидерландия с попадение в 10-та минута. Ерик Максим Чупо-Мотинг възстанови равенството в 40-та минута.

Баварците осъществиха пълен обрат малко след почивката, когато защитникът Танги Нианзу се разписа. Аякс стигна до втори гол в 50-та минута, когато Виктор Йенсен се разписа. Байерн игра с новия си екип, който включва пета звезда над емблемата. За тима стартира и новото попълнение в отбрана - Дайо Упамекано. За Аякс пък неофициален дебют направи новото попълнение от Фейенорд Стивън Бергюс.

След голямо шоу: Дортмунд видя сметката на Атлетико (ВИДЕО)

Рурците победиха испанския тим с 4:2