Инсталирай - Novsport Alert

ЕВРОПА

Манчестър Юнайтед
Ливърпул
Арсенал
Челси
Интер
Милан
Ювентус
Рома
Реал Мадрид
Барселона
Атлетико Мадрид
Байерн Мюнхен
Манчестър Сити
ПCЖ
Лацио
Борусия Д

Анкета

Кой ще спечели дербито ЦСКА – Левски в неделя?

Кой ще спечели дербито ЦСКА – Левски в неделя?


Реклама

Facebook

05 август 2021 16:13 Велизар Антов


Определиха наказанията за третия и съдиите за четвъртия кръг във Втора лига

 

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз излезе с решение относно наказанията след третия кръг във Втора лига, а Съдийската комисия оповести нарядите за предстоящия четвърти.

РЕШЕНИЯ НА ДИСЦИПЛИНАРНАТА КОМИСИЯ:

3-ти кръг ВПЛ
 
С предупреждения - 57 състезатели
 
Със спиране от състезателни права ССП лв.
 
Велислав Петров Боев Спартак Варна 1 250
 
Раиф Арифов Мурадов Левски Лом 1 75
 
3-ти кръг ВПЛ
 
С предупреждения - Служебни лица ЖК лв.
 
Спас Бориславов Стоименов Септември Симитли - 100
 
Борислав Райчев Кьосев Спортист Своге - 100
 
Виктор Йорданов Георгиев Лудогорец II Разград - 100
 
Емил Симеонов Велев Левски Лом - 100
 
Със забрана за изпълняване на функции ЗИФ лв.
 
Петър Желязков Бъчваров Нефтохимик 3 500
 
По доклад:
 
По сезиране на Комисия "Етика и феърплей" към БФС, за уронване престижа и нарушаване честта и достойнството на съдийската бригада в медиите на основание чл. 37, ал.1, т.17, ал.2, б. В от ДП /2021-2022/ - ДК наказва Анелия Златкова-Георгиева - член на съвета на директорите на ПФК Нефтохимик гр. Бургас с глоба в размер на 1250 лева.
 
За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2021-2022/, ДК наказва ФК Созопол гр. Созопол с имуществена санкция в размер на 250 лева.
 
За хвърлен предмет, на основание чл.37, ал.1, т.4, б. А, предложение 1 от ДП /2021-2022/, ДК наказва ПФК Ботев II гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 125 лева.

СЪДИЙСКИ НАЗНАЧЕНИЯ ЗА ЧЕТВЪРТИЯ КРЪГ ВЪВ ВТОРА ЛИГА*:

8, Авг 2021 г. Неделя 18:00 ч.
Марек 1915 - Спартак 1918
ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Ивайло Пламенов Атанасов    АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков                
СН:    Николай Георгиев Нанев     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ФК Марица 1921 - ФК Струмска слава 1927
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Петър Велизаров Митрев    АС2:    Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ:    Стоян Панталеев Арсов                
СН:    Костадин Георгиев Стоичков     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ФК Левски Лом - Спортист 2009
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Цветан Гошов Горанов    АС2:    Костадин Иванов Керацов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов                
СН:    Антон Янков Терзиев     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 18:00 ч.
Хебър 1918 - ФК Созопол
ГС:    Мариян Георгиев Гребенчарски    АС1:    Павлин Цветанов Михайлов    АС2:    Георги Димчев Великов
4-ТИ:    Мартин Иванов Марков                
СН:    Стефан Спасов Иванов     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 18:00 ч.
ОФК Янтра 2019 - Миньор
ГС:    Петър Григоров Григоров    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов                
СН:    Ивайло Серьожев Лазаров     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 19:00 ч.
Септември См - ФК Етър
ГС:    Йото Валентинов Гарабедов    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Петър Милчев Рангелов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров                
СН:    Веселин Мишев Добриянов     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 19:30 ч.
ЦСКА 1948 II - ПФК Септември Сф
ГС:    Николай Валентинов Малджански    АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев                
СН:    Иво Величков Боев     
 
8, Авг 2021 г. Неделя 20:00 ч.
ФК Литекс - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС:    Стилян Стоянов Колев    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Кристиян Ботев Минков
4-ТИ:    Никола Павлов Петров                
СН:    Йосиф Петров Ронков     
 
9, Авг 2021 г. Понеделник 18:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ПФК Монтана 1921
ГС:    Петър Георгиев Кузев    АС1:    Никифор Деянов Велков    АС2:    Михаел Николаев Денчев
4-ТИ:    Станимир Георгиев Тодоров                
СН:    Радослав Тодоров Станев     
 
9, Авг 2021 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 II - Ботев Пд II
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мирослав Николаев Симеонов    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Иван Руменов Христов                
СН:    Камен Михайлов Алексиев     
 
*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Реклама

Коментари

Секция "Коментари" е предоставена за мнения и коментари от читателите на novsport.com. Препоръчителна минимална възрастова граница 18 години.
Novsport.com не носи отговорност за съдържанието на тази секция. Посетителите използват и четат раздела на своя отговорност.

Bookmark and Share

 

Още от - "Б" и "В" групи

Още от - "Б" и "В" групи

Актуално

20:00 Днес Берое - Арда
21:30 Днес Гройтер Фюрт - Байерн

Реклама

Видео

Локомотив (Сф) - Лудогорец II 3:1 Литекс - Янтра 1:0 Нефтохимик - Спортист Своге 2:4
Локомотив (Сф) - Лудогорец II 3:1
Литекс - Янтра 1:0
Нефтохимик - Спортист Своге 2:4

Резултати на живо

Всички мачове Още РЕЗУЛТАТИ

Футболни Прогнози

Любопитно

Стартира гласуването за „Мистър SOFIA OPEN 2021“ Надал спря и голфа, заради контузията Гришо се съблече и стана хит в мрежата
Стартира гласуването за „Мистър SOFIA OPEN 2021“
Надал спря и голфа, заради контузията
Гришо се съблече и стана хит в мрежата

Реклама

Фото Галерия

СЛЕД ПАМЕТЕН ОБРАТ: ЦСКА е в групите на новия турнир в Европа ЗЛАТО И ЗА ЗЛАТНИТЕ МОМИЧЕТА!!! ЗЛАТНА СТОЙКА ХВЪРЛИ ЗА ВТОРИ ПЪТ БЪЛГАРИЯ В ЕУФОРИЯ
СЛЕД ПАМЕТЕН ОБРАТ: ЦСКА е в групите на новия турнир в Европа
ЗЛАТО И ЗА ЗЛАТНИТЕ МОМИЧЕТА!!!
ЗЛАТНА СТОЙКА ХВЪРЛИ ЗА ВТОРИ ПЪТ БЪЛГАРИЯ В ЕУФОРИЯ

Реклама

Още от деня

Всички новини от деня

Автоновини

Новите COVID-19 мерки отлагат състезанието „Писта София” Кими Райконен е с COVID-19, пропуска Гран При на Нидерландия Финландец записа историческа победа на Рали Естония
Новите COVID-19 мерки отлагат състезанието „Писта София”
Кими Райконен е с COVID-19, пропуска Гран При на Нидерландия
Финландец записа историческа победа на Рали Естония