ОБЗОР: Спартак Варна остана на върха във Втора лига, Етър отнесе Марек с шест гола (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте как завършиха всичките седем мача от програмата днес

Програмата от седмия кръг на Втора лига днес предоставя седем сблъсъка по родните терени.

В мачовете, които стартираха от 18:00ч. най-интересна беше срещата във Варна, където Спартак запази лидерската позиция в шампионата след успех с 2:1 над Литекс. Варненци поведоха точно преди почивката, когато Александър Ангелов си отбеляза автогол.

Десет минути след полувремето Мехмед удвои аванса им, а Неделчев намали до 2:1 малко след час игра, но до частичен обрат не се стигна. Спартак събра 16 точки на първото място, докато Литекс остава 15-ти с едва пет пункта.

В Своге пък Септември Симитли стигна до първата си победа за сезона.След като преди това бяха записали три загуби и едно равенство, днес те надвиха с 1:0 Спортист Своге след автогол на Славков десет минути преди края.

Септември София пък победи с 2:1 Добруджа
. Илиевски откри в 21-та минута ,а четири преди почивката Тодоров удвои. Малко след подновяването на играта Том намали от дузпа за крайния резултат.