ИЗВЪНРЕДНО: Ясна е програмата за Купата на България, пренасрочиха 4 мача от елита

Шест срещи от 1/16-финалите ще се излъчват на живо, вижте какво съобщиха от БФС

От Българския футболен съюз съобщиха програмата по дни и часове на мачовете от 1/16-финалите на турнира за купата.

В тази фаза се включват отборите от елита, а с телевизионно покритие ще са 6 срещи, стана ясно дно

Спортно-техническата комисия също така пренасрочи 4 двубоя от Първа лига:

Срещата от IХ кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Пирин“ Бл – ПФК „Черно море“ Вн, ще се играе по програма на 27.09.2021 г от 17.30 часа,  вместо от 17.45.

Срещата от IХ кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Локомотив 1929“ Сф – ПФК „Славия“ Сф, ще се играе по програма на 27.09.2021 г от 19.45 часа, вместо от 20.00 часа.

Срещата от Х кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Ботев“ Пд – ПФК „ЦСКА 1948“ Сф, ще се играе по програма на 01.10.2021 г от от 17.30 часа,  вместо от 17.45.

Срещата от Х кръг на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК „Берое“ СЗ – ПФК „Локомотив 1926“ Пд, ще се играе по програма на 01.10.2021 г от 19.45 часа, вместо от 20.00 часа.

Приема предложените програма по часове за провеждане на 1/16 финалите за купа България, както следва*:

21.09 /вторник/

Родопа См  

-

Локомотив Пд

15.45

Диема спорт

 

Ямбол 1915

-

Арда Кж

 

 

 

Левски Крумовград

-

Царско село

 

 

 

Розова долина

-

Берое

 

 

 

Монтана 1921

-

ЦСКА 1948

18.00

 

 

Етър ВТ

-

Ботев Пд

18.45

Диема спорт

22.09/сряда/

Марек

-

Левски Сф

13.00

Диема спорт

 

Банско

-

Пирин Бл

 

 

 

Левски Лом 

-

Локомотив Сф

 

 

 

Спортист Своге

-

Септември Сф

 

 

 

Септември Терв.

-

Септември Сим

 

 

 

Хебър  1918 Пз

-

ЦСКА -София

16.00

Диема спорт

23.09/четвъртък/

Миньор Пк

-

Черно море

13.00

Диема спорт

 

Марица Пд

-

Славия Сф

 

 

 

Спартак 1918 Вн

-

Лудогорец Рз

16.00

Диема спорт

 

Локомотив ГО

-

Ботев Враца

19.00


*БФС си запазва правото на промени в програмата.
 

 

Още от Витоша (Бистрица)

Тигрите громят с 9:0 в първенството за ветерани

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

Решението е на служебния министър на Румен Радев

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система

Вижте днешната програма

Втора лига започва на 24 юли и още…

Вижте днешната програма

Вижте днешната програма

Актуално

21:45 25/09 Уелс - Полша
21:45 25/09 Нидерлалндия - Белгия
21:45 25/09 Дания - Франция
21:45 25/09 Австрия - Хърватия
21:45 25/09 Фарьорски острови - Турция
21:45 25/09 Люксембург - Литва
19:00 25/09 Словакия - Беларус
19:00 25/09 Азербайджан - Казахстан

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки