ОБЗОР: Спартак Варна с инфарктен обрат над Левски Лом

Шест срещи се изиграха днес, вижте всички резултати

Спартак Варна стигна до изключително драматичен успех с 2:1 над Левски Лом в мача им от деветия кръг във Втора лига. Варненци получиха първи гол в срещата след само шест минути игра, когато Дани Пехливано откри за гостите от Лом.

Спартак обаче успя да се върне в мача и да грабне трите точки в последните 20 минути на срещата. Първо Янчо Андреев изравни в 71-та, а във втората минута на продължението Николай Иванов донесе трите точки за варненци, които събраха 20 пункта на второто място.

По същото време Септември София успя да надвие дубъла на Лудогорец. Столичани допуснаха гол в 10-та минута на Бранимир Костадинов, но след това вкраха три гола чрез Симеон Александров и Владислав Узунов на два пъти.

В самия край пък Георги Чукалов оформи крайния резултат, като голът му не стигна дори за частичен обрат.

Ето и програмата за деня, начало 17:00 часа:

Спортист (Своге) – Миньор (Перник) 0:0

Нефтохимик (Бургас) – Септември (Симитли) 2:2
0:1 Запро Динев 48
0:2 Васил Божинов 83