Трябва ли Ясен Петров да остане национален селекционер?

21 септември 2021 18:10 Пламен Димитров

Тунчев: Имахме си обеца на ухото от предните години

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев говори след победата с 4:0 като гост на Родопа Смолян в 1/16-финалите за Купата на България. Той сподели, че пловдивският тим сам си е направил мача лесен, като е подходил сериозно.

„Говорихме доста преди мача, че трябва да подходим сериозно. Имахме си обеца на ухото от предните години. Момчетата си направиха мача лесен, като подходиха сериозно“, заяви Тунчев.

„Някои от новите момчета имаха нужда от игрови минути, за да покажат на какво са способни. С оглед на мача по най-добрия начин успяхме да натоварим всички“, продължи той.

„И Марто (Паскалев), и Айвън (Ангелов) са млади момчета и перспективни. Трябват им мачове, за да трупата самочувствие“, каза още наставникът на Локомотив.