Станкович преди Лудогорец: Успяхме да дадем почивка на някои играчи

Звезда игра с резерви срещу Нови пазар

Старши треньорът на Цървена звезда Деян Станкович заяви, че е доволен от леката победа над Нови пазар, тъй като по този начин футболистите му са спестили сили за гостуването на българския шампион Лудогорец в Лига Европа този четвъртък.

„Радвам се, че успяхме да дадем почивка на някои играчи срещу Нови пазар. В четвъртък ни очаква мач срещу Лудогорец, след това Металац и почивка заради националните тимове“, коментира наставникът на Цървена звезда Деян Станкович.

Неговият тим победи с лекота Нови пазар с 4:0, а още на почивката, когато резултатът бе 3:0, той извади от игра двама от основните си играчи – Александър Катай и Мирко Иванич. Деки, както е известен бившият халф на Интер, обаче не каза и дума за здравословните проблеми на капитана Милан Борян. Бившият страж на Лудогорец не игра срещу Нови пазар, а вместо него излезе Милан Попович, който дори беше подписал предварителен договор с Левски, който обаче не влезе в сила.