ОФИЦИАЛНО: Обявиха програмата на осминафиналите за Купата и следващите кръгове в елита

Вижте и кога ще са мачовете от предстоящите 4 кръга във Втора лига

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз обяви програмата за следващите три кръга на efbet Лига, както и за осминафиналите на турнира за Купата на България.

Ето пълната програма по дати и часове*:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно–техническа комисия

Решение  - 30.09.2021 г


Поради извършващи се ремонти на стадион Г.Бенковски Пз, срещата от ХII – ти кръг на Втора професионална футболна лига между отборите на ФК „Хебър 1918“ Пз – ФК „ЦСКА 1948“ II Сф, ще се играе по програма на 02.10.2021 г от 16.00 часа,  вместо на стадион Г.Бенковски- Пз на стадион „Христо Гюлеметов“ Брацигово.

Насрочва отложената среща от 1/16-финалите за Купата на България както следва:

Отложена среща от 1/16-финали на Купа България:

08.10 /петък/ Левски 2020 Лом - Локомотив Сф 15.00 часа

Приема предложената програма за 1/8-финалите за Купа България, както следва:
 

26.10 /вторник/

Левски Л/ Локо Сф

-

Локомотив Пд

16.00

Диема спорт

 

Левски

-

Септеммври Сим

19.00

Диема спорт

27.10 /сряда/

Славия

-

Пирин Бл

16.00

Диема спорт

 

Берое

-

Черно море

19.00

Диема спорт

28.10 /четвъртък/

Септември Сф

-

Етър ВТ

15.00

 

 

Лудогорец Рз

-

Локомотив ГО

16.00

Диема спорт

 

ЦСКА - София

-

Арда Кж

19.00

Диема спорт

17.11/сряда/

Левски 2005/Крумовград

-

Монтана

13.30

 

 

Приема предложената програма от 11-ти до 13-ти кръг на Първа лига и отложена среща от 3-ти кръг да се изиграят, както следва:


XI
 кръг
15.10 /петък/
Пирин Бл
-
Ботев Вр
18.00
Диема спорт
 
Локомотив Пд
-
Арда Кж
20.15
Диема спорт
16.10 /събота/
Черно море
-
Славия
17.45
Диема спорт
 
ЦСКА-София
-
Ботев Пд
20.15
Диема спорт
17.10 /неделя/
Лудогорец
-
Царско село
17.00
Диема спорт
 
Локомотив Сф
-
Левски
19.15
Диема спорт
18.10 /понеделник/
ЦСКА 1948
-
Берое
20.00
Диема спорт

 
Отложена среща от III-ти кръг
19.10 /вторник/
Локомотив Пд
-
Пирин
15.00
Диема спорт
 
 
 
 
 

XII
 кръг

22.10 /петък/
Царско село
-
Локомотив Сф
17.15
Диема спорт
 
Локомотив Пд
-
ЦСКА 1948
20.45
Диема спорт
23.10 /събота/
Ботев Вр
-
Черно море
14.15
Диема спорт
 
Арда Кж
-
Славия
16.30
Диема спорт
 
Левски
-
Пирин Бл
18.45
Диема спорт
24.10 /неделя/
Берое
-
ЦСКА-София
19.00
Диема спорт
25.10 /понеделник/
Ботев Пд
-
Лудогорец
18.30
Диема спорт

 
XIII кръг


30.10 /събота/
Славия
-
Ботев Вр
14.15
Диема спорт
 
Локомотив Сф
-
Ботев Пд
16.45
Диема спорт
 
Черно море
-
Левски
19.00
Диема спорт
31.10 /неделя/
Пирин Бл
-
Царско село
14.15
Диема спорт
 
ЦСКА-София
-
Локомотив Пд
16.30
Диема спорт
 
Лудогорец
-
Берое
19.00
Диема спорт
01.11 /понеделник/
ЦСКА 1948
-
Арда Кж
18.00
Диема спорт

  • Приема предложената програма от 13-ти до 16–ти кръг на Втора лига, както следва:
     
XIII кръг  

15.10/петък/
Септември Сф
-
Миньор Пк
16.00
 
16.10/събота/
Марица Пд
-
Хебър  1918 Пз
15.00
Диема спорт
 
Спортист Своге
-
Марек
16.00
 
 
Нефтохимик 1962
-
Созопол
16.00
 
 
Добруджа
 
Левски Лом 
16.00
 
 
Струмска слава
-
Етър ВТ
16.00
 
 
Спартак 1918 Вн
-
Янтра 2019 Гб
16.00
 
17.10/неделя/
Монтана 1921
-
Ботев Пд II
17.00
 
18.10/понеделник/
Литекс
-
Лудогорец ІІ
16.00
 
19.10/вторник/
ЦСКА 1948 II  Сф
-
Септември Сим
18.00
 
 

XIV кръг 
16.00

22.10/петък/
Марек
-
Левски Лом 
16.00
 
23.10/събота/
Спортист Своге
-
Монтана 1921
16.00
 
 
Септември Сим
-
Марица Пд
16.00
 
 
Лудогорец ІІ
-
Добруджа
16.00
 
 
Хебър  1918 Пз
-
Литекс
16.00
 
 
Янтра 2019 Гб
-
ЦСКА 1948 II  Сф
16.00
 
 
Созопол
-
Струмска слава
17.00
 
24.10/неделя/
Етър ВТ
-
Септември Сф
16.30
Диема спорт
25.10/понеделник/
Миньор Пк
-
Спартак 1918 Вн
16.00
Диема спорт
 
Ботев Пд II
-
Нефтохимик 1962
16.00
 
 
 
 
 
XV кръг

29.10/петък/
Монтана 1921
-
Марек
19.00
Диема спорт
30.10/събота/
Литекс
-
Септември Сим
16.00
 
 
Нефтохимик 1962
-
Спортист Своге
16.00
 
 
Марица Пд
-
Янтра 2019 Гб
16.00
 
 
Добруджа
-
Хебър  1918 Пз
16.00
 
31.10/неделя/
Струмска слава
-
Ботев Пд II
14.30
 
 
Спартак 1918 Вн
-
Етър ВТ
14.30
 
 
ЦСКА 1948 II  Сф
-
Миньор Пк
14.30
 
 
Септември Сф
-
Созопол
14.30
 
01.11/понеделник/
Левски Лом 
-
Лудогорец ІІ
14.30
 

 
 
XVI кръг

03.11/сряда/
Миньор Пк
-
Марица Пд
14.30
Диема спорт
 
Септември Сим
-
Добруджа
14.30
 
 
Янтра 2019 Гб
-
Литекс
14.30
 
 
Ботев Пд II
-
Септември Сф
14.30
 
 
Монтана 1921
 
Нефтохимик 1962
15.00
 
04.11/четвъртък/
Етър ВТ
-
ЦСКА 1948 II  Сф
14.30
 
 
Спортист Своге
-
Струмска слава
14.30
 
 
Марек
-
Лудогорец ІІ
14.30
 
 
Хебър  1918 Пз
-
Левски Лом 
14.30
 
 
Созопол
-
Спартак 1918 Вн
17.30
Диема спорт

 

*БФС си запазва правото на промени в програмата.

 

Nazilli Escort

Още от Витоша (Бистрица)

Тигрите громят с 9:0 в първенството за ветерани

Шест срещи от 1/16-финалите ще се излъчват на живо, вижте какво съобщиха от БФС

Решението е на служебния министър на Румен Радев

Левски срещу Марек или Черноломец, Лудогорец може да гостува в Доброславци

Клубовете ще получат информация за нововъведенията в Електронното първенство и наложената от ФИФА трансферна система

Вижте днешната програма

Втора лига започва на 24 юли и още…

Вижте днешната програма

Вижте днешната програма

Актуално

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки